Milkomatic Sp. z o.o.

ul. Hiacyntowa 4

05-077 Warszawa Wesola

tel/fax: +48 22 787-00-58

biuro@milkomatic.pl

SCADA BMS Automatyka Automatyka przemyslowa Automatyka budynkowa Instalacje elektryczne Systemy wizualizacji Oprogramowanie uzytkowe

Milkomatic Sp. z o.o.
ul.Hiacyntowa 4
05-077 Warszawa Wesola

Biuro
tel. +48 22 787 00 58
email: biuro@milkomatic.pl


Biuro Automatyki Przemyslowej

Biuro Automatyki Budynkowej

Biuro Projektowe

 

Kierownik Biura Automatyki Przemyslowej

mgr inz Szymon Gogol

tel. +48 516 006 046

email: szymon.g@milkomatic.pl

 

Kierownik Biura Automatyki Budynkowej

mgr inz Mariusz Osica

tel. +48 516 006 055

email: mariusz.o@milkomatic.pl

 

Kierownik Biura Projektowego

mgr inz Pawel Bus

tel. +48 516 006 005

email: pawel.b@milkomatic.pl

 

Starszy programista systemow automatyki

inz Michal Rek

tel. +48 516 006 054

email: michal.r@milkomatic.pl

 

Starszy programista systemow automatyki

mgr inz Piotr Nagorski

tel. +48 516 006 041

email: piotr.n@milkomatic.pl

 

 

 

 

Ksiegowosc

 

tel. +48 22 787 00 58

email: biuro@milkomatic.pl

 

Milkomatic Sp. z o.o.

ul. Hiacyntowa 4

05-077 Warszawa Wesola

tel/fax: +48 22 787-00-58

biuro@milkomatic.pl

Automatyka przemyslowa

mleczarnie >>

oczyszczalnie sciekow

stacje uzdatniania wody

maszyny produkcyjne

przemysl energetyczny

przemysl motoryzacyjny

Automatyka budynkowa

domki jednorodzinne

biurowce i hotele

obiekty przemyslowe

Instalacje elektryczne

trasy kablowe

szafy i rozdzielnice

obliczenia i pomiary

Oferujemy:

doradztwo techniczne

projekty AKPiA

projekty technologiczne

prefabrykacje szaf i rozdzielnic

uruchomienia systemow

nadzor wykonawczy

serwis 24h/365dni