Milkomatic Sp. z o.o.

ul. Hiacyntowa 4

05-077 Warszawa Weso豉

tel/fax: +48 22 787-00-58

biuro@milkomatic.pl

SCADA BMS Automatyka Automatyka przemys這wa Automatyka budynkowa Instalacje elektryczne Systemy wizualizacji Oprogramowanie u篡tkowe
Automatyka przemys這wa
Automatyka budynkowa
Instalacje elektryczne
Systemy wizualizacji
Programy u篡tkowe

Milkomatic Sp. z o.o.

ul. Hiacyntowa 4

05-077 Warszawa Weso豉

NIP: 118-16-93-420 REGON: 15485661

 

tel/fax: +48 22 787-00-58

www.milkomatic.pl

email: biuro@milkomatic.pl

 

Biuro Automatyki Przemys這wej

Biuro Automatyki Budynkowej

Biuro Projektowe

 

Kierownik Biura Automatyki Przemys這wej

mgr in. Jakub Mazurkiewicz

tel. +48 516 006 003

email: jakub.m@milkomatic.pl

 

Kierownik Biura Automatyki Budynkowej

mgr in. Mariusz Osica

tel. +48 516 006 055

email: mariusz.o@milkomatic.pl

 

Kierownik Biura Projektowego

mgr in.Pawe Bus

tel. +48 516 006 005

email: pawel.b@milkomatic.pl

 

Starszy programista system闚 automatyki

mgr in. Szymon Gogol

tel. +48 516 006 046

email: szymon.g@milkomatic.pl

 

Starszy programista system闚 automatyki

in. Micha Rek

tel. +48 516 006 054

email: michal.r@milkomatic.pl

 

Starszy projektant instalacji elektrycznych

mgr in. Dariusz Litwinowicz

tel. +48 516 006 002

email: dariusz.l@milkomatic.pl

 

Programista system闚 automatyki

mgr in. Filip Gawro雟ki

tel. +48 516 006 045

email: filip.g@milkomatic.pl

 

Ksi璕owo嗆

 

tel. +48 22 787 00 58

email: biuro@milkomatic.pl

 

Milkomatic Sp. z o.o.

ul. Hiacyntowa 4

05-077 Warszawa Weso豉

tel/fax: +48 22 787-00-58

biuro@milkomatic.pl

Automatyka przemys這wa

mleczarnie >>

oczyszczalnie 軼iek闚

stacje uzdatniania wody

maszyny produkcyjne

przemys energetyczny

przemys motoryzacyjny

Automatyka budynkowa

domki jednorodzinne

biurowce i hotele

obiekty przemys這we

Instalacje elektryczne

trasy kablowe

szafy i rozdzielnice

obliczenia i pomiary

Oferujemy:

doradztwo techniczne

projekty AKPiA

projekty technologiczne

prefabrykacje szaf i rozdzielnic

uruchomienia system闚

nadz鏎 wykonawczy

serwis 24h/365dni