Milkomatic Sp. z o.o.

ul. Hiacyntowa 4

05-077 Warszawa Wesoła

tel/fax: +48 22 787-00-58

biuro@milkomatic.pl

SCADA BMS Automatyka Automatyka przemysłowa Automatyka budynkowa Instalacje elektryczne Systemy wizualizacji Oprogramowanie użytkowe
Automatyka przemysłowa
Automatyka budynkowa
Instalacje elektryczne
Systemy wizualizacji
Programy użytkowe

ul.Hiacyntowa 4

Biuro
tel. +48 22 787 00 58
email:info@milkomatic.pl, biuro@milkomatic.pl

Stanowisko:

AUTOMATYK PROGRAMISTA

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe techniczne, (najlepiej kierunkowe elektryka, automatyka lub pokrewne,
dobra umiejętność programowania Siemens,
znajomość Step 7, TiaPortal, WinCC, InTouch,
umiejętność analizy kodów programów (LAD, SCL),
komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne utrzymywanie kontaktów z klientami oraz czytanie dokumentacji technicznej,
solidność i otwartość na nowe rozwiązania,
dyspozycyjność
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

pracę w zespole nad zaawansowanymi projektami,
warunki pracy umożliwiające rozwój zawodowy,
godne wynagrodzenie,
stałe zatrudnienie

Stanowisko:

PROJEKTANT SYSTEMÓW ELEKTRYCZNYCH

Opis stanowiska:

projektowanie instalacji elektrycznych,
nadzór nad realizacją projektów,
kontakt z dostawcami i obsługa logistyczna

doświadczenie na podobnym stanowisku,
obsługa programów z pakietu Microsoft, Autocad, Eplan - w zakresie projektów elektrycznych,
dodatkowy atut znajomość programów projektowych i branżowych,
posiadanie uprawnień: świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV'

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,

Stanowisko:

INŻYNIER DO SPRAW SPRZEDAŻY

sprzedaż usług z branży automatyki przemysłowej,
zarządzanie obsługą klienta

predyspozycje i chęć do pracy z klientem,
znajomość branży automatyki przemysłowej
prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)

Oferujemy:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego na adres biuro@milkomatic.pl lub info@milkomatic.pl wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

mleczarnie >>

oczyszczalnie ścieków

stacje uzdatniania wody

maszyny produkcyjne

przemysł energetyczny

przemysł motoryzacyjny

domki jednorodzinne

biurowce i hotele

obiekty przemysłowe

trasy kablowe

szafy i rozdzielnice

obliczenia i pomiary

Oferujemy:

doradztwo techniczne

projekty AKPiA

projekty technologiczne

prefabrykacje szaf i rozdzielnic

uruchomienia systemów

nadzór wykonawczy

serwis 24h/365dni